#1  
Old 01-25-2014, 09:29 PM
Internet Issues & My JoBlo Nominations

Hey,
I was using my Nexus 7 tablet to nominate movies for the Golden Schmoes when it disconnected from the internet sending my page into a cached version. Unfortunately, once I got the internet back up the cached copy was all I could access.

I am uncertain if my nominations went through. I am not 100% sure what to do.

Email = filmguy450@gmail.com

Thanks,
-Bobby
Reply With Quote
  #2  
Old 01-13-2015, 09:13 AM
ingilizce kursu

Thanks for the info
ingilizce kursu
Reply With Quote
  #3  
Old 01-13-2015, 09:15 AM
ingilizce kursu

Thanks for the info

Quote:
Originally Posted by ingilizcekursu View Post
ingilizce kursu
Günümüzde gelişen teknoloji ve ülkemizin Avrupa ülkeleri standartlarına daha fazla yakınlaşması nedeniyle İngilizce öğrenmeye olan gereklilik de aynı oranda artış göstermiştir. Hatta birçok iş sektöründe İngilizce konuşabilen, tercüme eden ya da yazışabilen personel alımları yapılmaktadır. Eğitim ve iş hayatına giren İngilizce dili ile birlikte İngilizce kursuna olan ihtiyaç da arttı.
İngilizce dil kursları arsında hem hizmet kalitesi hem de öğrenci odaklı dil anlatımıyla SDM İngilizce kursu bu noktada en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır. SDM, 1994 yılında hizmete başladı ve 2015 yılına değin en kaliteli hizmeti vermeye devam ederken yıllardır bozmadığı çizgisini aynı şekilde korumaya devam etmektedir.
SDM İngilizce kursu bünyesinde bireysel eğitim, kurumsal eğitim, çocuklar için eğitim sağlayarak farklı programlar dahilinde İngilizce öğretmektedir. Aynı zamanda da sunduğu İngilizce özel ders fırsatı sayesinde birebir eğitim de öncü lider haline geldi. http://www.sdm.com.tr sitemize bekleriz...
Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump